» Sıkça Sorulan Sorular

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

İş günü: Hafta içi, Pazartesi-Cuma, saat 17:00 ye kadar olan süre zarfıdır.

Gönderim süresi, daha sipariş verilmeden önce alışveriş sepetinde görülebilir. Sadece stok ürünlerinin bulunduğu stok siparişlerinde gönderim süresi iş günü olarak ortalama 4 is günüdür. Stoksuz ürünlerde termin süresine bağlı olarak da süre uzayabilmektedir.

Ön ödeme varmı ?

Ön Ödeme

Mobilya alışverişlerinizde keyfinizi ikiye katlayarak sitemizden ön ödeme ile sipariş verebilirsiniz.

Ön Ödeme, havale / EFT ya da kapıda ödeme yöntemlerinde geçerlidir.

Siparişinizi oluşturduktan sonra ödeme sayfasına geldiğinizde sepetinizdeki toplam tutarın havale/EFT için %60'ını ön ödeme olarak ödersiniz. Ön ödeme alındıktan sonra siparişiniz oluşturulmuş olacaktır.

Kalan tutarı, havale /EFT seçmişseniz siparişinizin üretimi tamamlandığında ve sizinle iletişime geçildikten sonra ürün kargoya verilmeden hemen önce, kredi kartı ya da nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Siparişi yapan adreste bulunamazsa ne olur?

Kargo firması, teslimatı yapmak üzere geldigi gün adreste paketi teslim almaya yetkili kimseyi bulamazsa, kapıya paketin bölge sorumlusu şubeden alınması için bir not bırakır. 5 gün içinde şubeden alınmayan paketler www.decorevi.com geri gönderilir. Kargo firmasının, çalışma sistemi gereği, ek ödeme yapılsa dahi, paketi ikinci kez adrese getirme servisi yoktur

Gizlilik ve Güvenlik ?

Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları kullanılmaktadır. 256 Bit SSL ve 3D Secure servisleri ile kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi riske atmadan sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

Sitemizden kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman ileri teknolojileri ve servisleri kullanmaktayız. Kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda tarayıcınızda bir anahtar işareti çıkmaktadır. Bu işaret sitemizde işlem yaptığınız hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin ve erişilemeyeceğinin garantisidir. Sitemizde kredi kartı bilgileriniz kaydedilmez ve saklanmaz. Sitemizden yaptığınız her alışverişte kart bilgilerinizi tekrar girmenizin nedeni budur.

3D SECURE NEDİR?

3D Secure sanal ortamda yapılan ticari işlemlerin güvenliğini sağlamak için geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan kredi kartlı alışverişlerde şifreyle onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa kredi kartları için yapılan uygulamaya "Verified by Visa", MasterCard için olanına ise "SecureCode" adı verilir.

3D Secure yöntemiyle yapılan alışverişlerin tamamlanabilmesi için kart sahibinin işlem esnasında kendi özel şifresiyle işlem yapması zorunludur. Sitemizde yapacağınız alışverişlerde kredi kartınızın bankasının 3D Secure sistemini desteklemesi durumunda ödemenizi 3D Secure yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır