0

SEHPA

3Lü Epoksi Zigon Sehpa

3,000.00 TL

3'lü zigon sehpa takımı Çap (35-40-45)cm

Sepete ekle

TELEFONDA SİPARİŞ VER

05336129386

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Kategori: SEHPA

ÜRÜN ÖZELLİKLER

Ölçüler: 35-40-45 çap 

Kullanılan ahşap : Akçaağaç

Epoksi ürünler, şeffaf reçine diye bilinen ve son zamanlarda özellikle ahşap türü dekoratif ürünlerde kullanılan bir endüstriyel malzeme ile kaplanır. Amaç görselliğin yanında, epoksinin yüksek dayanıklılık gücünden yararlanmak ve dekoratif malzemeyi korumaktır. Epoksi kaplamalar mobilya sanayisinde özellikle masa, sehpa ve tezgah kaplamada sıkça karşımıza çıkmaktadır. Yenilenmeye ve onarıma ihtiyacı olan tüm ahşap ürünlerde şıklık ve sağlamlık katar. Özellikle sık sık kullanılan mutfak ve yemek masalarında kullanımı oldukça fazladır. Eski masa ve sehpalara müşterinin isteğine göre modernlik katılabilir ya da otantik bir görüntü verilebilir. Epoksi maddesinin bir diğer özelliği kaplanan yüzeyde toz ve kir oluşumunu engellemesidir. Tozu iterek yüzeye yapışmasını önler. Bu sayede kullanılan mekanlarda temizlik açısından da kolaylık sağlar. Her türlü ahşap malzemeye uygulanabilen epoksi, iyi bir yalıtkan olması ile de suyu tutmaz ve ahşapta mantar, küf, koku oluşumunu önler. Bu özelliği sayesinde de mobilya üreticilerinin en çok kullandığı kaplama malzemesidir

Ek Bilgiler Ürün iç mekan ile uyumludur dış mekanda (açık balkon,bahçe) vb. kullanıma uygun değildir. Ürün doğal ağaçtan oluştuğu için fotoğrafta göründüğünden farklı desen ve ton farklılıkları oluşabilir. Direk güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız. Petek ve soba ile çok yakın olmamasına dikkat ediniz. Doğal ağaç ürün olduğu için  aşırı sıcağa direk maruz kalmamalıdır. Doğal ağaç olduğu için budak yerlerinde siyah macun ve kılcal çatlaklar olabilir. Sehpa tablası 2-3 cm arası kalınlık masif değil tamamen akça  ağacıdır. Renklendirici yoktur.Ağacın kendi doğal rengidir. direkt su temasından kaçınınız , nemli bez ile temizliği yapılabilir. Ürün ayakları demonte şekilde gönderilmektedir. Ağaç fırınlanmış olup 15 ay kurutma sürecinde nem oranı %8′ in aşağısına çekilmiştir. 2 ek parçadan epoksi dökümü yapılmıştır. Görseldeki masa dışındaki ürünler aksesuar amaçlıdır.

 

 

Sehpa üzerine solvent içermeyen, ağacı besleme özelliğine sahip, doğal yağlardan oluşan koruyucu katman uygulaması yapılmıştır.

(Doğal malzeme dokusu ürüne göre farklılık gösterebildiğinden, müşterilerimiz satın alma esnasında fotoğraflar ile bilgilendirilmektedir.)

 

 

 

 

 

Sipariş süreci nasıl işliyor?

Epoksi masa siparişi verdiğinizde sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda size en uygun ağaç dizilimlerinden alternatifler hazırlayarak tercihi sizin yapmanızı sağlıyoruz. Üründe kullanılacak kütük parçalarının seçimi ve ürün üzerindeki yerleşimleri sizin onayınızdan geçerek üretime alınıyor. Ürün tamamlandığında size özel ve sizin için üretilmiş bir benzeri olmayan bir epoksi sehpalar tasarımına sahip oluyorsunuz.

Ahşap kısımlar %100 yerli akça ağacı malzeme kullanılarak üretilmiştir.
Ağaç nem oranı %8′ in aşağısına çekilmiştir.

Açıklama

Ürün Detayları:

  • Epoksi masa fiyatları, masanın ölçüleri, ağaç türü ve kullanılan epoksi miktarı gibi detaylara göre belirlenmektedir.
  • Kütük masa modellerinin en dikkat çeken özelliği, aynı modelin bir daha aynısının çıkmaması ve her üretilen modelin kişiye özel olmasıdır. Kullanılacak ağaç seçimi, ağaçların masada yerleşim yerlerinin belirlenmesi vb. aşamalardan geçerek detaylarını tamamen sizin belirlediğiniz şekilde özenle üretimi gerçekleştirilir.
  • Epoksi kütük masalarda kullanılan ağaçlarımız doğal kuruma sürecini tamamlamış ağaçlar olup yüksek kalite ve katkı maddesi kullanmadan üretmekteyiz. Bu sayede çatlama, sararma ya da yamulma gibi sorunlar yaşanmamaktadır.
  • Epoksi sağlam ve dayanıklı bir malzeme olduğundan uzun yıllar sorunsuz kullanım imkanı vermektedir.

 

Türkiye’ nin her yerine kargo imkanı sunmaktayız.

Alışılmışın dışında tasarımlarla üretimini kendi yaptığımız, son yılların trend iç mekan ürünleri olan epoksi masalara sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Üretilen her ürün birbirinden benzersizdir, bu sayede satın alacağınız ürün size özel ve eşi olmayan bir ürün olucaktır. Ağacın doğası gereği zaman içerisinde çatlamalar meydana gelebilir


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

3Lü Epoksi Zigon Sehpa3Lü Epoksi Zigon Sehpa
SEHPA
2,542.37 TL + KDV
Toplam : 3,000.00 TL-27,000.00 TL
 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır