0

KONSOL & DRESUAR

Luna Konsol - Meşe / Antrasit

2,300.00 TL 2,500.00 TL

Luna konsol - meşe / Siyah kapaklarda alışıla gelmişin dışında epoksi uygulanarak yapılmış olan takım ile farklılığın tam zamanı.
Üretim süreci bilgilendirilmesi (whatsapp- mail) üzerinden yapılarak süprizlerle karşılaşmamış olursunuz.

Sepete ekle

TELEFONDA SİPARİŞ VER

05336129386

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Kategori: KONSOL & DRESUAR

  TEKNİK DETAYLARI

KONSOL 

Yükseklik : 81 cm

Derinlik :45 cm

En : 170 cm

AYNA 

Yükseklik : 80 cm

En : 160 cm

 

Malzeme : komple mdf lam 

 Demonte : minifiks çektirme sistem

Ek malzeme : doğal ceviz kaplama.

Not : ayna ayrı satılmaktadır.

montaj aparatları ile birlikte demonte olarak gönderilmektedir. Vidalama yerleri ürününüzde hazırdır. Kurulumu çok kolaydır, ayakları dolabınıza  tornavida ile vidalayıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ürünlerimizde ağacın durumu, fotoğraf çekimindeki ışık ve kontrast farklılıkları ve kesim durumundan dolayı az da olsa renk ve desen farklılıkları olabilir. Ürünlerimizde organik ahşap koruyucular kullanılmaktadır. Ürünlerimizin hiç bir bölümünde sağlığa zararlı bir madde kullanılmamaktadır.

Konsol  üzerine solvent içermeyen, ağacı besleme özelliğine sahip, doğal yağlardan oluşan koruyucu katman uygulaması yapılmıştır.

Tasarım Detayları

decorevi epoksi ve tasarım ürünler üreten bir marka olduğundan üretilmiş bir model genellikle tek adet üretilmektedir. Bu ürün satıldıktan sonra o ürün sipariş üzerine üretilmektedir. Sipariş üzerine üretilecek ürünler temsili üretim ile aynı / benzer özellikleri taşıyacak olsa da, tasarıma ait tüm detayların, alternatiflerin seçimi siz Decorevi müşterilerine aittir.

Bu aşamada size ürününüz ile ilgili tercihe bağlı detayları sorar, onay verdiğiniz detaylara göre üretim sürecini başlatırız.

Ağaç, Ayak, Şapka Seçimleri

Ürün tasarımlarımız genellikle kendine özgü, eşsiz formlara sahip kütükdoğal ağaç parçaları ya da ağaç kökleri gibi malzemelerden üretildiği için, üründe kullanılacak ağacın sizin tarafınızdan seçilmesi çok önemli. Her biri özel, yüksek ağaç stoğumuzdan sizin tarzınıza uyacak parçayı size seçtiriyoruz.

Ürününüz ister sehpa, ister masa isterseniz aydınlatma ürünü olsun tamamı Decorevi tarafından üretilen metal materyallerin tasarımından rengine kadar tüm detaylar yine sizin seçimleriniz üzerinden ilerlemektedir.

Onay Aşaması

Decorevi 'nde hiç bir üretim sizin son onayınızı almadan gönderilmez. Ürününüz tamamlandığında vermiş olduğunuz detaylara, belirlediğiniz özelliklere son bir onay istiyoruz. Bu aşamada olumsuz sonuç aldığımız pek olmamıştır :)

Hızlı ve Sorunsuz Kargo

Decorevi'nden almış olduğunuz ürün, kullanılan ağaçtan, üretim tekniklerine kadar bir çok hikayesi olan özel tasarım ürünlerdir. Biz de bu ürünlere yakışır şekilde en az ürün kadar özenli kargo ambalajı ile sorunsuz şekilde ürünün size ulaşmasını sağlıyoruz.

Sizi kargo masrafları ve detayları ile yormuyoruz. Ürününüz evinize gelene kadar bizim takibimizde. Ayrıca Türkiye'nin her yerine ister dev bir masa isterseniz küçük bir abajur almış olun kargo ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Ücretsiz Kurulum

Her ne kadar bir çok ürünümüz kurulu şekilde gönderiliyor olsa da, bazı ürünlerimiz, ürünün sağlığı açısından demonte gönderilmektedir. Bu tip ürünlerde ürün size ulaştıktan sonra montajının yapılması için tarafımızdan yönlendirilen montaj ekibi tarafından ürün kurulumunuz ücretsiz olarak yapılmaktadır.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır