0

TV ÜNİTESİ

Decor Luna Tv Ünitesi - Meşe / Siyah

2,599.00 TL 3,000.00 TL

Luna Tv Ünitesi - meşe /siyah kapaklarda alışıla gelmişin dışında epoksi uygulanarak yapılmış olan ünite ile farklılığın tam zamanı.
Temrin süresi ; 7-12 iş günü

Sepete ekle

TELEFONDA SİPARİŞ VER

05336129386

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Kategori: TV ÜNİTESİ

 

 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

ÜNİTE : genişlik 170 cm derinlik  47.5 cm yükseklik  57 cm

ÜST KABİN : genişlik  35 cm derinlik  30 cm yükseklik  90 cm

AÇIK RAF : genişlik 70 cm derinlik 23 cm yükseklik 52 cm

RAF : genişlik 150 cm derinlik 23 cm kalınlık 3 cm

ÇEKMECE : 2 Adet 

montaj aparatları ile birlikte demonte olarak gönderilmektedir. Vidalama yerleri ürününüzde hazırdır. Kurulumu çok kolaydır, ayakları dolabınıza  tornavida ile vidalayıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ürünlerimizde ağacın durumu, fotoğraf çekimindeki ışık ve kontrast farklılıkları ve kesim durumundan dolayı az da olsa renk ve desen farklılıkları olabilir. Ürünlerimizde organik ahşap koruyucular kullanılmaktadır. Ürünlerimizin hiç bir bölümünde sağlığa zararlı bir madde kullanılmamaktadır.

Konsol  üzerine solvent içermeyen, ağacı besleme özelliğine sahip, doğal yağlardan oluşan koruyucu katman uygulaması yapılmıştır

Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz.
Direkt güneş ışığından koruyunuz.Yüzeylerin sıcak ve su ile uzun süreli temasından kaçınınız.

Ağaç, Ayak, Şapka Seçimleri

Ürün tasarımlarımız genellikle kendine özgü, eşsiz formlara sahip kütükdoğal ağaç parçaları ya da ağaç kökleri gibi malzemelerden üretildiği için, üründe kullanılacak ağacın sizin tarafınızdan seçilmesi çok önemli. Her biri özel, yüksek ağaç stoğumuzdan sizin tarzınıza uyacak parçayı size seçtiriyoruz.

Ürününüz ister sehpa, ister masa isterseniz aydınlatma ürünü olsun tamamı decorevi tarafından üretilen metal materyallerin tasarımından rengine kadar tüm detaylar yine sizin seçimleriniz üzerinden ilerlemektedir.

Onay Aşaması

decorevi'de hiç bir üretim sizin son onayınızı almadan gönderilmez. Ürününüz tamamlandığında vermiş olduğunuz detaylara, belirlediğiniz özelliklere son bir onay istiyoruz. Bu aşamada olumsuz sonuç aldığımız pek olmamıştır :)


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır