0

SEHPA

Ceviz Sehpa 19

3,200.00 TL

65 çap mavi epoksi sehpa.
Not:ürün görsel olarak konulmuş olup özel üretim olarak yapılmaktadır. Sipariş sürecinde üretim aşaması whatsapp üzeri çalışmaktayız

Sepete ekle

TELEFONDA SİPARİŞ VER

05336129386

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Kategori: SEHPA

Epoksi Ürünler, Şeffaf Reçine Diye Bilinen Ve Son Zamanlarda Özellikle Ahşap Türü Dekoratif Ürünlerde Kullanılan Bir Endüstriyel Malzeme Ile Kaplanır. Amaç Görselliğin Yanında, Epoksinin Yüksek Dayanıklılık Gücünden Yararlanmak Ve Dekoratif Malzemeyi Korumaktır. Epoksi Kaplamalar Mobilya Sanayisinde Özellikle Masa, Sehpa Ve Tezgah Kaplamada Sıkça Karşımıza Çıkmaktadır. Yenilenmeye Ve Onarıma Ihtiyacı Olan Tüm Ahşap Ürünlerde Şıklık Ve Sağlamlık Katar. Özellikle Sık Sık Kullanılan Mutfak Ve Yemek Masalarında Kullanımı Oldukça Fazladır. Eski Masa Ve Sehpalara Müşterinin Isteğine Göre Modernlik Katılabilir Ya Da Otantik Bir Görüntü Verilebilir. Epoksi Maddesinin Bir Diğer Özelliği Kaplanan Yüzeyde Toz Ve Kir Oluşumunu Engellemesidir. Tozu Iterek Yüzeye Yapışmasını Önler. Bu Sayede Kullanılan Mekanlarda Temizlik Açısından Da Kolaylık Sağlar. Her Türlü Ahşap Malzemeye Uygulanabilen Epoksi, Iyi Bir Yalıtkan Olması Ile De Suyu Tutmaz Ve Ahşapta Mantar, Küf, Koku Oluşumunu Önler. Bu Özelliği Sayesinde De Mobilya Üreticilerinin En Çok Kullandığı Kaplama MalzemesidirSehpa Üzerine Solvent Içermeyen, Ağacı Besleme Özelliğine Sahip, Doğal Yağlardan Oluşan Koruyucu Katman Uygulaması Yapılmıştır.

(Doğal Malzeme Dokusu Ürüne Göre Farklılık Gösterebildiğinden, Müşterilerimiz Satın Alma Esnasında Fotoğraflar Ile Bilgilendirilmektedir.)

(Ürünlerde Isteğe Göre Farklı Ayak Modelleri Uygulanabilir.)

Ayaklar siyah boyalı ahşap olarak üretilmiştir.

 


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır