0

MASA

Akçaağaç Epoksi Masa 21

6,100.00 TL

ÖZEL FİYAT : Masa ölçüsü 96 X 96 (Çapı 96) mutfak masası

Sepete ekle

TELEFONDA SİPARİŞ VER

05336129386

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Kategori: MASA

EK BİLGİLER

Sehpa Üzerine Solvent Içermeyen, Ağacı Besleme Özelliğine Sahip, Doğal Yağlardan Oluşan Koruyucu Katman Uygulaması Yapılmıştır.

(Doğal Malzeme Dokusu Ürüne Göre Farklılık Gösterebildiğinden, Müşterilerimiz Satın Alma Esnasında Fotoğraflar Ile Bilgilendirilmektedir.)

(Ürünlerde Isteğe Göre Farklı Ayak Modelleri Uygulanabilir.) Ürün iç mekan ile uyumludur dış mekanda (açık balkon,bahçe) vb. kullanıma uygun değildir. Ürün doğal ağaçtan oluştuğu için fotoğrafta göründüğünden farklı desen ve ton farklılıkları oluşabilir. Direk güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından etkilenmez. Petek ve soba ile çok yakın olmamasına dikkat ediniz. Doğal ağaç ürün olduğu aşırı sıcağa direk maruz kalmamalıdır. Doğal ağaç olduğu için budak yerlerinde siyah macun ve kılcal çatlaklar olabilir. Masa tablası 2-4 cm arası kalınlık masif değil tamamen akça  ağacıdır. Renklendirici yoktur.Ağacın kendi doğal rengidir. Ürün ayakları demonte şekilde gönderilmektedir. Şarjlı vidalama yardımıyla kolayca monte edebilir.. Ayaklar metal profil ayak olup eloktro statik fırın boya ile boyalıdır.Bu sayede zaman içerisinde dökülmez. 2 veya 3 ek parçadan oluşmaktadır. istenilen ölçülerde üretim yapılabilir. Ölçüye göre fiyat değişkenlik gösterir. Görseldeki masa dışındaki ürünler aksesuar amaçlıdır.


Ortalama Değerlendirme » puan
MANSUR ÇİLDİRpuan
08 Nisan 2021
Çok ilgili alakalı bir satıcı Whatsapp üzerinden sabırla ve özenle iletişim kurdu.

YÜCEL CANACANKATANpuan
13 Mart 2021
Fiyatı piyasadan biraz pahalı ama malzemesi kaliteli çok iyi teşekkürler.

  • *
  • *
  • *
  • *

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır